Salduvės progimnazija
K. Kalinausko g. 19,
Šiauliai LT 76281
Tel. (8 41) 433 861
Direktorius
+370 674 56620
Raštinė
salduves@salduve.lt

KARATĖ mokomasis-atestacinis seminaras

Pradžia / Nuotraukų galerija / 2016-2017 m.m. / 2017-05 veiklos / KARATĖ mokomasis-atestacinis seminaras

2017 m. gegužės  27-28 d.

KARATĖ mokomasis-atestacinis seminaras

Gegužės 27-28 d. Radviliškio sporto arenoje vyko JKA (Japonų karatė asociacija) karatė mokomasis – atestacinis seminaras ir Dan egzaminai. Treniruotes pravedė Prancūzijos JKA vyr. instruktorius Daniel Lautier (7 Dan). D. Lautier vienas iš nedaugelio europiečių, turintis Japonų Karatė Asociacijos 7 Daną (karatė kvalifikacijos laipsnis). Jis du kartus per metus vyksta į Japoniją pagilinti karatė žinių. Meistras iš Prancūzijos priminė, kaip svarbu karatė kelyje ugdyti tobulą charakterį,siekti dvasinės stiprybės, gerbti etiketo principus ir nepamiršti karatė tradicijų. Taip pat demonstravo karatė technikos praktines panaudojimo galimybes. Užsiėmimuose dalyvavo ir Salduvės progimnazijos trys mokiniai. Tai Kamilė Juškevičiūtė, Steponas Stonys ir Robertas Jankauskas. Dalyvaudamas tokiuose renginiuose pasitikrini savo fizines-technines galimybes, pastebi kaip sportuoja, ko pasiekę kiti karatekos, atsiranda įvairių minčių, įgyjama praktinių žinių, tiksliau išmoksti atlikti kata veiksmus, juos pritaikyti praktikoje, sužinai kaip treniruojasi geriausi pasaulio karatekos.

Per treniruotes Sensėjus iš Prancūzijos akcentavo, kad kiekvienas mokinys, išlaikęs aukštesnį diržą, tampa atsakingas už žemesnius diržus turinčių mokinių ugdymą. Todėl ateityje, užsiėmimų metu šias tradicijas puoselėsime.

Pasibaigus seminarui Daniel Lauter pasidžiaugė susirinkusiųjų noru pažinti giliau karatė etiketą, tradicijas, mokymo paslaptis. Seminaro dalyviai taip pat liko patenkinti įgytomis žiniomis ir lauks naujų susitikimų (daugiau inf. www. empido.lt).

Pagarba mokiniams, kurie dalyvavo seminare. Oss!

Treneris Gintaras Melinis

NEĮGALIESIEMS